Nedaudz par dienasgrāmatu

Esi sveicināts mans lasītāj, draugs un Liepājas foto bloga skatītāj!

Ar neslēptu baudu varu apgalvot, ka šis ir viens no pamatīgākajiem Latvijas fotoblogiem. Vismaz Kurzemes pusē tas ir ja ne vecākais, tad apjoma ziņā lielākais noteikti. Plašāku fotokrājumu par Liepāju internetā neatrast jebkurā gadījumā, jo ar lielu regularitāti Liepāju bildēju vairāk nekā desmit gadus!

Pēc būtības šī dzeltenā dienasgrāmata ir neliela portāla "Virtuālā Liepāja" simbioze. Tie, kas internetā kopš pagājušā gadsimta mijas, atceras, cik maz informācijas toreiz tīmeklī bija atrodamas. Tostarp par manu dzimto Liepāju. Tādēļ ar lielu aizrautību nolēmu apkopot visu par Liepāju ziņu portālā. Sākums šķita gana cerīgs, jo citu portālu par notikumiem Liepājā nebija. Gadiem ejot, viss mainījās. Nu arī tīmeklī var atrast teju visu. Un laikam ejot Liepājas reģionālie portāli auga kā sēnes pēc lietus. Savus portālus uztaisīja gan reģionālās avīzes, gan pati pašvaldība.  Kāds izveidojies labāks, kāds švakāks. Vienu apmeklē vairāk, otru mazāk. Kāds latviski, kāds svešā mēlē. Veselais saprāts teicās, ka altruisms jāmet pie malas, tādēļ nolēmu darīt to, kas man šķiet visinteresantāk: fotografēt un novērot. Ieraugot kaut ko, kas man Liepājā šķiet interesanti, to nobildēju. Kopā ar kādu komentāru to te ievietoju.

Tagad šis ir nesteidzīgs fotoblogs tikai un vienīgi par Liepāju un tās tuvāko apkārtni. Tas man ir jauks un iemīļots hobijs, neskatoties, ka neesmu izglītots vides vai arhitektūras lietās. Neesmu speciālists plānošanā, kriminālistikā vai citādās zinībās. Te es lieku paša uzņemtas bildes ar saviem komentāriem un novērojumiem. Par mājām, ielām, cilvēkiem un vienkārši sabiedrību un redzamo Liepājas pusē. No īpašas kritikas vai publicistikas atturos, bet ja bez tā nekādi, sēžu un drukāju. Tāpēc ziņu ierastajā formātā te nav un nebūs. Ja Liepājā notiks kas jauns un ievērības cienīgs, es to nofotografēšu un tas te būs redzams.

Īsumā tas arī būtu viss. Esat liepājnieks vai neesat, bet ja Jums Liepāja kaut ko nozīmē, nāciet, sekojiet, komentējiet. Būšu ļoooooti priecīgs.

Ja turpināt Liepājas un liepājnieka radošo tematiku, tad-
bet tā kā bieži esmu ceļā ar telefonu, te ir mani ieraksti mikroblogā Twitter (tāpēc esi mans sekotājs): http://twitter.com/Prusis

Ja jums ir kādi ieteikumi, jautājumi vai vēlmes, man var piezvanīt: (+371) 26166413. Atbildēšu no 09.00 līdz 18.00 darbadienās. Ja zvanīt negribat, rakstiet: aigars.prusis@gmail.com.
Atbildēšu pietiekami ātri!